GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fruktassietter 5544298

nr 554 4298

Fruktassietter

10st, majolika

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 24 november 2008
kl 19:06:03

20/11 09:09:52 1      100 kr
23/11 16:32:55 2      Vinnande bud

Majolika